canada goose nyc price barbour womens jacket size guide canada goose to buy in uk canada-goose-mens-lodge-down-jacket canada goose parkas on sale canada goose jacket sale online canada goose rea vinterjacko how much does grey goose cost uk

Kovos menai

Tradicinio karate do Fudokan klubas

“Samurajus”

Tradicinio karate do Fudokan klubas “Samurajus” įkurtas 2002 m. Priklauso Lietuvos tradicinio karate asociacijai LTKA, taip pat yra Vilniaus karate do Federacijos narys. Pagrindinis tikslas – vienyti sportu užsiimančius asmenis, propoguoti sveiką gyvenimo būdą, rūpintis vaikų ir paauglių užimtumu bei jų fiziniu ir dvasiniu ugdymu.

Mūsų auklėtiniai nerūko, nevartoja alkoholio ir narkotikų, tampa disciplinuoti, įgyja pasitikėjimo savo jėgomis, išmoksta koncentruoti dėmesį, stipriai išsiskiria iš savo bendraamžių fiziniu parengtumu. Taip pat pagerėja laikysena, ištvermė, reakcija, lankstumas. Treneris moko paprasto bendravimo, bendradarbiavimo ir etiketo. Vaikai vystosi fiziškai, dvasiškai ir mokosi bendravimo.

Veikla Kaina Laikas Vadovai
Karate

(7-13 m.)

110 Lt

31.86 EUR

Trečiadienis

17:00-18:00

Darius Balčiūnas
Šeštadienis

10:00-11:00

Klubo “Samurajus” auklėtiniai kasmet demonstruoja savo meistriškumą Europos ir pasaulio čempionatuose bei

kituose tarptautiniuose turnyruose.

DZIUDO-SAMBO

Savigynos būrelis 8-12m. jaunuoliams

Šiuose užsiėmimuose perprasite savigynos veiksmų sistemą bei išmoksite įvairių šalių kovos menų elementų. Vienas iš dziudo – sambo privalumų, kad imtynių metu nėra naudojami smūgiai, nuolat bandoma suklaidinti priešininką, išvesti jį iš pusiausvyros. Tokiu būdu prarasta priešininko jėga panaudojama atliekant metimą. Treniruotės išugdo atsakingumą, drąsą, kantrybę, pasitikėjimą savimi – savybes, kurios praverčia ne tik sporte, bet ir asmeniniame gyvenime.

Dziudo – sambo atradau dar vaikystėje. Treniruotėse atsirado naujas draugų ratas, disciplina, varžybos po įvairiausius Lietuvos miestus, užsienio šalis lėmė dar didesnį norą sportuoti, tobulėti. Teigiamos emocijos laimėjus kovą, kylantys pasiekimai, sulauktas dėmesys – mane ir dabar stumia į priekį pažinti ir pasidalinti šios sporto šakos patirtimi su kitais.

Trenerė Ieva Mikulionytė

Lapkričio 20d. užsiėmimai nevyks. Atidirbsime lapkričio 28d. 16:00-17:30val. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Konstitucijos 25 – 301 kab.

Lapkričio 25d. užsiėmimus ves treneris Algis.

Lapkričio 27d. užsiėmimai nevyks.

Registracija į grupę: riese@lvjc.lt arba tel. 8 680 78451.

Veikla Kaina Laikas Vadovė
Dziudo – sambo
(8-12 m.)
100 Lt

28.96 EUR

Antradienis
16:00-17:00 val.

Ketvirtadienis
16:00-17:00 val.

Ieva Mikulionytė – Kublickienė