Windows-7-Ultimate-product-key Windows-7-Ultimate-product-key-sale windows-7-professional-key-sale buy-windows-7-professional-key Windows-7-Home-Key-online purchase-Windows-7-Home-Key buy-Windows-8.1-professional-Key purchase-Windows-8.1-professional-Key cheap-Windows-8.1-professional-Key buy-Windows-8.1-Professional-key cheap-Windows-8.1-Professional-key buy-Windows-7-key

Kovos menai

Tradicinio karate do Fudokan klubas

“Samurajus”

Tradicinio karate do Fudokan klubas “Samurajus” įkurtas 2002 m. Priklauso Lietuvos tradicinio karate asociacijai LTKA, taip pat yra Vilniaus karate do Federacijos narys. Pagrindinis tikslas – vienyti sportu užsiimančius asmenis, propoguoti sveiką gyvenimo būdą, rūpintis vaikų ir paauglių užimtumu bei jų fiziniu ir dvasiniu ugdymu.

Mūsų auklėtiniai nerūko, nevartoja alkoholio ir narkotikų, tampa disciplinuoti, įgyja pasitikėjimo savo jėgomis, išmoksta koncentruoti dėmesį, stipriai išsiskiria iš savo bendraamžių fiziniu parengtumu. Taip pat pagerėja laikysena, ištvermė, reakcija, lankstumas. Treneris moko paprasto bendravimo, bendradarbiavimo ir etiketo. Vaikai vystosi fiziškai, dvasiškai ir mokosi bendravimo. 

Registracija į grupę: dariussamurajus@gmail.com arba tel. 8 68755659. 

Veikla Kaina Laikas Vadovai

Karate (7-13 m.)

Nuo rugsėjo 2d.

35 EUR

Trečiadienis

17:00-18:00

Darius Balčiūnas
Šeštadienis

10:00-11:00

Klubo “Samurajus” auklėtiniai kasmet demonstruoja savo meistriškumą Europos ir pasaulio čempionatuose bei kituose tarptautiniuose turnyruose.

DZIUDO-SAMBO

Savigynos būrelis 7-12m. jaunuoliams

Šiuose užsiėmimuose perprasite savigynos veiksmų sistemą bei išmoksite įvairių šalių kovos menų elementų. Vienas iš dziudo – sambo privalumų, kad imtynių metu nėra naudojami smūgiai, nuolat bandoma suklaidinti priešininką, išvesti jį iš pusiausvyros. Tokiu būdu prarasta priešininko jėga panaudojama atliekant metimą. Treniruotės išugdo atsakingumą, drąsą, kantrybę, pasitikėjimą savimi – savybes, kurios praverčia ne tik sporte, bet ir asmeniniame gyvenime.

Dziudo – sambo atradau dar vaikystėje. Treniruotėse atsirado naujas draugų ratas, disciplina, varžybos po įvairiausius Lietuvos miestus, užsienio šalis lėmė dar didesnį norą sportuoti, tobulėti. Teigiamos emocijos laimėjus kovą, kylantys pasiekimai, sulauktas dėmesys – mane ir dabar stumia į priekį pažinti ir pasidalinti šios sporto šakos patirtimi su kitais.

Trenerė Ieva Mikulionytė

Registracija į grupę: ieva.m@lvjc.lt arba tel. 8 62570750.Sambo1

Veikla Kaina Laikas Vadovė
Dziudo – sambo
(7-12 m.)
30 EUR Antradienis
15:45-17:00

Ketvirtadienis
15:45-17:00Ieva KublickienėDziudo – sambo
(4-7 m.)30 EURAntradienis
17:00-17:45

Ketvirtadienis
17:00-17:45Ieva Kublickienė

Treniruotėms reikalinga dziudo apranga – kimono. Pirmiems užsiėmimams tinka įprasta sportinė apranga: kelnės/šortai, marškinėliai.